Biz Kimiz?

biz-kimizEhli kalem olarak 1995 tarihinden beri sektörün içinde olup 2002 yılından buyana kadar ehli kalem adıyla çalışmalarına devam etmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışında birçok esere imza atmış, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla birlikte sanat ve sanatçı profiline bağlı kalarak, sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımızdandır. Gayemiz önce Hakk’ın rızası sonra halkın memnuniyetidir.
Çalışmalarımızı işinin ehli olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte başta camilerimiz olmak üzere mescitler, alışveriş merkezleri, oteller ve daha birçok kamusal ve özel alanlarda uyguluyoruz. Uygulama alanlarımız ise kalemişi, altınvarak ve cami hat yazıları olarak tanımlanabilir.

 

Nakkaş Abdulkerim Hakkında

1983 Bursa doğumludur. Aslen Erzurum’ludur. Şuan halen Bursa’da ikâmet etmektedir. 1995 yılında babası hattat Abdulkadir ÖZTÜRK Hoca ile Nakkaşlığa başlamıştır.2010 – 2011 yılları arasında Hattat-ul hattatin Sayın Hasan ÇELEBİ Hocadanda Celi Sülüs Hat eğitimi almıştır. Çeşitli Nakkaşlarla çalışma fırsatı bulmuştur. 2002 yılından buyana kendi özgü çalışmalarını yurtiçi ve yurtdışında uygulamaya devam etmektedir.